Yabancı dil öğrenmenin yeni metodolojisinin web sitesine hoş geldiniz. Aşağıda yöntem hakkında daha fazla bilgi okuyunuz. 69 dillerinden birini öğrenmek için yöntemi kullanmak istiyorsanız, bir dil seçin ve buraya yazın. Yorumlar burada okunabilir.

Yabancı dil öğrenme yöntemi hakkında

Bu yöntem özel olarak herhangi bir yabancı dili hazırlanmış bir öğretim seti ile ve bir danışmanın yardımıyla öğrenmenizi sağlar. ⠀

Verilen bilgiler günlük alıştırmalara ayrılmıştır ve bunların hepsi 1.seviyede günde 15-30 dakika bir sürede yapılmalıdır. Tüm alıştırmalar sözlü olarak yapılır. Onları whatsapp'tan danışmanıza sesli mesajla gönderirsiniz. Danışmanız kontrol eder ve geri bildirim verir, ayrıca genel gelişmeyi izler çıkan sorularla ve zorluklarla yardımcı olur. ⠀

Bu kurs 3 seviyeye ayrılmıştır ve her seviye 30 gün sürür. Alıştırmalar her gün yapmak önemlidir. İyi sonuçlara ulaşmak için yardımcı olacaktır.

Tüm seviyeleri geçtikten sonra dil engeli kolayca ve hızlı bir şekilde aşabileceğinizi belirtmek önemlidir; bu da, dil emildiğinde, tüm yaşam boyunca konuştuğunuz gibi, geri dönüşü olmayan bir noktayı geçmenize izin verecektir.

Ayrıca telegram kanalında veya instagramda yöntem hakkında okuyabileceğiniz veya benden +996555681192 öğrenebileceğiniz